O nás

Kdo vlastně jsme a co děláme?

                       

Barmanská agentura BARSTARS.CZ pod vedení Bc. Lukáše Skoupilíka byla založena v roce 2002 předními barmany České Republiky. Specializujeme se na realizaci barmanského servisu a barmanských kurzů. V roce 2004 jsme představili projekt Bartender Training Centre Czech Republic, který se zaměřuje výhradně na vzdělávání v gastronomii, barmanské kurzy, školení a poradenství.

Barmanské kurzy a školení probíhají pod vedením týmu profesionálních barmanů, kteří se zaměřují na vzdělávání v gastronomii a mají za sebou dlouholetou praxi a mnoho specializovaných školení. Lektoři jsou zároveň účastníci mnoha barmanských soutěží, světové i domácí scény, kde obsazovali přední příčky.

                                                   

V roce 2019 jsme začali spolupracovat s D&V institutem dalšího vzdělávání, který vede Mgr. Daniel Vančura, MBA. Naše spolupráce byla v rámci poskytování odborných kurzů na SOŠ stravování v Říčanech. Pak jsme si ale řekli, co rozběhnout zcela nový projekt, který se zaměří na poskytování baristických kurzů. V roce 2020 tak vznikl nový projekt Baristická akademie.

Rok 2020 je zlomový nejen pro Baristickou akademii, ale také pro náš vzdělávací portál Profesní institut, který vznikl na základě spojení vzdělávacích aktivit, které jsme dělali každý zvlášť. Nyní máme kompletní vzdělávací nabídkou pod jednou střechou.

Ve druhé polovině roku 2020 jsme získali akreditace v rámci Dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků (dále DVPP) v programech Barmanství pro učitele a Baristika pro učitele. Vznikl tak další náš společný projekt “Profesní institut”, který se zaměřuje na vzdělávání pedagogických pracovníků v oblasti gastronomie.

Co nabízíme?

Zabýváme se vzděláváním v oblasti gastronomie. Nabízíme široký výběr kurzů od zážitkových až po kurzy, které jsou autorizovány a akreditovány ministerstvem. V neposlední řadě poskytujeme vzdělávání pedagogickým pracovníkům v rámci DVPP.

Zážitkové kurzy

Výuka kurzů probíhá pod vedením týmu profesionálních barmanů a baristů, kteří se zaměřují na vzdělávání v gastronomii a mají za sebou dlouholetou praxi a mnoho různých školení. Lektoři jsou zároveň i účastníci mnoha barmanských a baristických soutěží, jak světové tak i domácí scény. Zde obsazovali přední příčky, za zmínku stojí trojnásobný mistr české republiky, nebo více násobný juniorský šampion ve Flair bartending a mnoho dalších.

Další vzdělávání pedagogických pracovníků

Poskytujeme vzdělávání pedagogickým pracovníkům, kteří si chtějí rozšířit své obzory v oblasti gastronomie a to konkrétně v barmanství a baristice. Naše vzdělávací programy jsou postaveny tak, aby si každý účastník odnesl skvělý zážitek a spoustu novým poznatků v těchto oborech.

Rekvalifikace

Profese barmana a baristy patří v dnešní době mezi prestižní zaměstnání. Za námi je doba kdy se o barmanovi mluvilo jako o takovém “pinglovi” který Vás “pouze” obsluhuje a nalévá. Jsme rádi, že o barmanskou a baristickou profesi je čím dál tím větší zájem a na její atraktivitě neustále stoupá. Snažíme se tyto obory vyzvedávat a proto jsme se rozhodli je zatraktivnit a vyzvednout u nás o stupínek výše.

Profesní kvalifikace

Potřebujete vzdělání v gastronomii? Máme pro Vás řešení. Složte si zkoušku profesní kvalifikace Složitá obsluha hostů. Pro živnostenské oprávnění je toto osvědčení plně dostačující. Následně je možné se přihlásit k závěrečné zkoušce a v tomto oboru získat výuční list. Šetříte tak čas i peníze. Vše dle platné legislativy Národní soustavy kvalifikací.

Náš tým

Jsme profesionálové v oboru gastronomie a poskytování dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků.

Bc. Lukáš Skoupilík

hlavní lektor

Mgr. Daniel Vančura, MBA

zakladatel, manažer vzdělávání a garant kurzů

Máte nějaké otázky?

Rozhodně se na nás obraťte. Rádi zodpovíme vaše otázky týkající se našich kurzů.

Přesunout se na začátek
Top